Pokud něco sháníte:

Ahoj!
Jsem Hrošák, již několik let jsem po nehodě v penzi a tak pomáhám ostatním lidem se sehnáním autodílů a následným dodáním až domů-se zprostředkováním.
Nejvíce díly na auta a motocykly.
V cizině mám již mnoho tisíc nákupů a zároveň s tím také mnoho spokojených lidí.
Jak to funguje?
Pravidla:
Pokud něco sháníte:
Ověřte že s nákupem souhlasí otec, manželka, druh, družka, maminka i pejsek a vůbec všichni blízcí - nenechte mě hodinu hledat a pak nepište že nesmíte, nebo nebudete platit předem! Zbytečně ztrácíme čas oba, běžně lidé posílají 100tis.
Jak to funguje ;
1:napište mi zprávu, co sháníte. Nejlépe samozřejmě číslo dílu, vin, foto, zda nové, jeté, repas. Zda jste ič, nebo dič.
2:najdu,pošlu fotky s cenou.
3:v případě že máte zájem, napíšete mi adresu, mobilní telefon a částku na účet, který vám pošlu v soukromé zprávě, do poznámky uvedete předmět-název zboží. Uveďte vaše fakturační údaje, ičo+dič, jsem plátce dph a potřebuji vaše dič do faktury, i když vy jím nejste. Fakturu mohu zaslat k proplacení.
Když dorazí platba, já nakoupím a Vy mi za hodinu napíšete že už zboží nechcete, neruším-před koupí 3x rozmyslete, jsou to starosti navíc.
Když za 2 dny napíšete že vám odešel motor a teď kvůli tomu potřebujete zpět peníze, to samé.
Ptejte se sami sebe před koupí - a co když mi odejde motor??
4:dále vás po zaslání platby již o všem informuji, zhruba po týdnu máte zboží doma, ale může dojít i k prodlení několik dnů.
Může se stát, že se prodejce 3 dny po zakoupení ozve s tím že již předmět nemá, poté si zvolíte zda vrátit platbu, nebo nabídku zboží jiného, které může být od jiného prodejce a dražší.
Pozor! Prodejce mi může zaslat třeba dveře na paletě místo v balíku a poté musím odeslat paletovou spedicí a vzroste doprava o několik stokorun-dle rozměrů a váhy.
Tudíž bude ještě doplatek k tomu, co jsem vám uvedl.
Dále se může stát, že prodejce má stejných dílů 10 a vám nedorazí např. tak krásný a lesklý diferenciál, jako na fotce, důležitá je funkčnost.
Netýká se dílů v laku.
5:Na nový autodíl je standartní záruka, na použitý je záruka funkčnosti, do 14 dnů můžeme vrátit-klasický nákup přes internet. .
14 dnů je od doby kdy já zakoupím, tudiž můžete mít třeba jen 7, lepší zkusit ihned.
U motorů bývá měsíc na zkoušku od mého dodání, vč. víkendů-zvažte nákup !
Vždy nakupuji u ověřených firem, tudíž tato možnost vrácení tam je a dávají třeba i měsíc na vyzkoušení, jak kdo.
Může se stát, že najdeme díl ve vašem laku, ale přijde poškrábán což z fotek nebylo tak vidět a stejně bude potřeba lakovat, počítejte s touto možností. Radši vždy počítejte s tím, že se bude stejně muset lakovat!
6:Jelikož použitý díl je opravdu použitý, skutečně se může stát že bude fungovat týden, půl roku, atd....
Myslete na to prosím.
7:Na zboží po dodání ihned mrkněte , abychom mohli případně vrátit.
Po měsíci nebo třech již toho moc nesvedu, pokud zboží po takové době teprve rozbalíte.
Kontrolujte ihned !!.
Máte na vyzkoušení pouze čas dohodnutý, vic opravdu ne.
Jakmile kurýr věc doveze, mrkněte na obal, pokud bude zboží poškozeno, ihned dejte vědět.
Pokud se vám zásilka nepozdává, vše foťte, obal, vnitřní uspořádání i samotný předmět, kvůli reklamaci u prodejce.
Zboží vraťte co nejrychleji, po uplynulé době se vám již nic nevrátí.
9:Pokud se stane, že zboží poškodí kurýr dřív než se dostane ke mně, můžeme zkusit díl nový, nebo se vrací platba. Ta se vrací až poté, co ji prodejce vrátí zpět mně za nedodaný díl, chyby ostatních nemohu hradit ze svého..
Když prodejci vrátíme nebo reklamujeme zboží které poslal vadné nebo jiné, ten má ze zákona 30 dnů na vrácení peněz-pokud nevymění díl za opravený v případě použitého, nebo nepošle díl správný , nevracím nic já, čekáte na peníze nebo na díl !
Počítejte tedy se zdržením, nepište že máte auto na zvedáku-přemýšlet před koupí co se může stát a zda radši nevzít díl nový.
Nehradím servisní práce, použitý materiál a opětovnou montáž či demontáž dílu Vám, ani vašemu servisu, nějaké náhrady, nebo pronájem náhradního vozu. Zvažte zda jít do dílu použitého /repasovaného-může nastat jakýkoliv problém !!
Pokud servis vizuelně třeba díl jako motor řádně nezkontroluje, dává do něho nové věci a pak napíše že bylo tamto ulomeno a tamhle poškozeno a opravil bez mého vědomí, žádné investice nehradím.
Vše foťte, dělejte videa.
10:Zrovna tak, pokud vám koupím třeba tažné zařízení či cokoli jiného a napíšete mi, že chybí třeba typový list, napíšu prodejci, aby jej dodal.
Ano, pokud chybějící část nedodá, pak zboží vrátíme a peníze budou zpět, až mi je vrátí.
Nefunkční turbo?Vracíme,čekáme zpět platbu-pokud nemůže v reklamaci uvést do ok stavu.
Určitě to nefunguje tak, že mi napíšete "hele já už to nechci, dej mi peníze", nebo "zákazník spěchal, koupil jsem jinde". Váš problém, vrátí se vám vyreklamované zboží a budete jej mít 2x, nebo peníze od prodejce.
11.Pokud přijde např. lampa s ulomeným držákem a prodejce nabídne profi opravu, ale vy si lampu chcete nechat a napíšete mi o finanční kompenzaci, prodejci budu tlumočit, pokud ten si ale bude stát za opravou, nic vám nevyplácím já, když ji nechcete odeslat k reklamaci....
Prodejce-pokud kupujeme třeba přes Allegro má nejprve možnost předmět uvést do pořádku nebo vyměnit a až potom se vrací platba, počítejte i s touto možností, zasláním k reklamaci.
12.Může se stát, že objednáme třeba díl na facelift a prodejce pošle na předfacelift-není to moje vina!
Vrátíme zpět na výměnu, počítejte se zdržením, skutečně se občas stane, i prodejce je pouze člověk.
13:Nikdy ani Vy, ani váš mechanik díl nerozebírejte! Pokud se Vám cokoli nezdá, vraťte jej k výměně, reklamaci, či vrácení peněz. Díl který byl rozebíraný, opravován, mi již prodejce zpět nevezme, přijdete o peníze !Upozorněte i svůj servis !
ZA NAKOUPENÉ ZBOŽÍ NERUČÍM JÁ, ALE PRODEJCE U KTERÉHO ZBOŽÍ KUPUJETE A TO DLE PLATNÝCH OBCHODNÍCH NOREM V PL. JÁ OBCHOD POUZE ZPROSTŘEDKUJI A KOMUNIKUJI ZA VÁS S PRODEJCEM.
I na základě referencí se může stát, že zrovna vy spokojeni nebudete, do všech dílu vidět není, ale vždy se snažím, aby tomu tak nebylo a pokud ano, situaci vždy řeším k vaší spokojenosti.
V případě jakéhokoli dotazu se 3x ptejte, mrkněte na hodnocení.
Váš Hrošák.